Kā cīnīties ar stresu pirms kāzām?

Stress, ir nevēlama, diemžēl, neizbēgama sastāvdaļa pēdējās dienās pirms kāzām.
Iegādājoties kāzu kleitu un kostīmu, izvēlētoties piederumus un pasūtot puķu pušķi, izbraukuma reģistrācijas ceremonijas mēģinājumi un pirmie deju soļi priekš pasākuma – šajā juceklī galvenais neaizmirst par mieru. Atcerēties vienam par otru un palikt mierīgiem, cenšoties no tā visa iegūt labākās emocijas un baudīt prieku.
Rūpējies par savām ērtībām
Nē, ne par visu apkārtējo ērtībām, kā jūs domājat, bet par savām. Kā liecina mūsu pieredze, gūt patiesu prieku no tik ilgi gaidītajām kāzām, parasti, kavē tieši sīkumi – neērtas kurpes vai stīvas drēbes. Ļoti ieteicams, ka līgavai ir vēl viens kurpju pāris – daudz ērtāks par lieliem papēžiem, ideālā variantā jūsu lieliskās laiviņas. Jā, papēžkurpes ir ideāli piemērotas  jūsu kleitai, bet, lai nēsātu tās visu dienu, ir nepieciešama ārkārtīgi liela izturība! Garās kleitas īpašniecēm ideāli derēs laiviņas, jo garā kleita piesedz apavus. Līgavas tēls kļūst atbrīvots, jo nekas netraucē. Šis rotaļīgums lieliski iekļausies svētku tēmā.
Viesiem- uzmanība, bet ne pārlieku
Vai esat bieži redzējuši kāzās neapmierinātus un skumjus cilvēkus? Mēs arī ne! Viesi vienmēr ir lustīgi un apmierināti. Kāzas taču ir lielisks notikums, skaista brīvdiena, aizkustinošs pasākums, garšīgs galds, jautras spēles, jauni paziņas. Un neaizmirstamās piemiņu dāvanas, par kurām jūs jau vairākas dienas laužat galvu, tiks pieņemtas ar pateicību – tiešām. Medus kārbiņas ar jaunlaulāto autogrāfiem, maziem puķu augiem, saldumu ķekariem un pat personīgi izšūti spilveni. Viesi būs priecīgi!
Aiziet “brīvdienās”
Jā, jā, mēs iesakām izmantot “brīvdienu” un visu dienu neiesaistīties kāzu jautājumos un uzdevumos. Nemēriet  divpadsmito reizi kleitu, neapdomājiet fotografēšanas detaļas, ne pārlūkojiet pasākuma norisi. Ļaujiet sev atpūtas mirkli ar grāmatu rokās vai ar suni mežā, vai izklaidējoties, galvenais – prom no grūtībām. Atcerieties, ka šīs ir vēl pēdējās brīvdienas līgavas un līgavaiņa lomā. Aizejiet uz kino, pastaigājieties parkā, uzrīkojiet randiņu kā attiecību sākumā. Pusdienojiet nelielā kafejnīcā vai restorāna mājīgā atmosfērā. Un ne vārda par kāzām un tās sagatavošanās darbiem. Tikai jūs divi un jums būs  patīkamas atmiņas. Varat doties uz koncertu, karaoke bāru ar draugiem vai klubu, pasūtīt pāris kokteiļus, dziedāt savas iecienītākās dziesmas, izdejoties no sirds. Kopumā atpūtieties un atcerieties, cik skaisti ir dzīvot.
Diena pirms kāzām ir jūsu vienīgā
Uzmet aci uz kontrolsarakstu un novieto to malā. Viss ir izdarīts. Kas nav izdarīts, tas nav tik svarīgs. Jūsu galvenais uzdevums šodien ir atpūsties, lai izskatīties satriecoši rīt. Vissvarīgākie skaistā izskata elementi ir ēdiens un miegs. Izbaudiet relaksējošu vannu ar lavandu un dodieties gulēt agri, lai tiktos ar jauno dienu, priecīgas un ziedošas.
Lai jums neaizmirstamas kāzas!

Share This: