Kā izskatīties lieliski kāzu fotogrāfijas?

Kad darbu uzņemas profesionālis, fotogrāfijas tiek iegūtas visaugstākajā līmenī. Protams, līgavai un līgavainim vajadzētu sagatavoties fotosesijai, kas palīdzēs izskatīties ideāli. Ir lietderīgi uzsvērt smukāko, paslēpt nepilnības un padarīt foto sesiju patīkamu, lai rezultāts pārsniegtu pašu cerības!
  1. Veselīgs miegs ir veiksmīgas dienas atslēga, it īpaši kāzu dienā. Kārtīgi izgulieties, lai izskatītos svaigi un atpūtušies. Tā ir klišeja, bet vienmēr darbojas! Ja iespējams, fotogrāfēšanos neplānojiet agri no rīta – sāciet šo skaisto dienu, nesteidzīgi pamostoties.
  2. Nedzeriet daudz ūdeni vai citu šķidrumu, lai izvairītos no pamanāma pietūkuma tuvplānos. Lai bildēs izskatītos slaidāk, pagriezieties pret kameru ar sānu.
  3. Pirms fotosesijas kopā un atsevišķi pie spoguļa izmēģiniet, kuri smaidi un pozas jums piestāv vislabāk. Jā, tas palīdzēs kāzu dienā, tomēr neviens nav atcēlis mīmikas un muskuļu atmiņu.
  4. Mēģiniet izskatīties dabiski, tādi kā jūs esat dzīvē – neprātīgi iemīlējušies viens otrā. Tiem, kuriem bildēšanās ir pilnīga spīdzināšana un liekas bezjēdzīga, atgādināsim, ka lieliskas kāzu fotogrāfijas būs atlīdzība par šīm “mokām” ne tikai jums, tās priecēs arī jūsu bērnus un mazbērnus.
  5. Palūdziet savai grima māksliniecei, lai tā nepārspīlētu ar mirdzumu un perlamutru. Lai izvairītos no nevēlama spīduma fotoattēlos, parasti ir labāk izmantot matētu grimu.
  6. Sekojiet līdzi savai stājai. Poza-“Jautājuma zīme” padara tikai skaistākus modeles reklāmas katalogos, dzīvē taisna mugura un iztaisnoti pleci ir tas uz ko jātiecas.
  7. Nebaidieties izskatīties smieklīgi, neveikli, amizanti un bērnišķīgi. Smejieties no sirds, apskaujiet viens otru, palecieties pēc iespējas augstāk, cik iespējams – fotogrāfs izvēlēsies labākos no daudzajiem kadriem! Starp citu, ja gadās kāda ķibele, izmantojiet to – salauzts papēdis, “nelaimes gadījums” ar kleitu vai frizūru – tas ir lielisks materiāls neparastiem fotoattēlu mirkļiem?
  8. Atcerieties – ja rokas nav kur likt, nemētājiet tās pa ķermeni, bet kaut ko dariet. Līgava – lūkojas pušķī vai tur aksesuārus, līgavainis – apskāvienos tur savu mīļoto.
  9. Pastāv uzskats, ka labs fotogrāfs ir tas, ko jūs aizmirstat bildēšanās laikā. Protams, viņš mēdz tieši, ātri un smieklīgi iekomentēt, ko labāk darīt, bet lielākoties fotogrāfs ir “trešais”, kas neredzami nosakatās jūsu labāko dienu. Sajūta būt divatā, bildēšanas laikā ir nenovērtējama.
  10. Izvēlieties profesionāļus. Nepieciešama absolūta pārliecība, ka šo dienu iemūžinās, cik labi vien iespējams. Galu galā, kāzas ir vienreizējs notikums, kad visam jānotiek, kā jūs sapņojāt.

Share This: