Kāzu aksesuāri, bez kuriem līgava nevar iztikt

Reti kura meitene nav sapņojusi kļūt par īstu princesi un galveno varoni burvju pasakā – viņas kāzās. Šķiet, ka vissvarīgākais, lai tas īstenotos, izņemot lielisku pašsajūtu, ir kāzu kleita. Līgavas apģērbam ir neizsakāmi svarīga loma, bet bez aksesuāriem tēls nekad nebūs pilnīgs.
Plīvurs, cepurīte, vainags
Plīvurs joprojām ir populārākais līgavas galvas rotas atribūts, taču tas var tikt aizstāts arī ar citām galvas rotām, dažkārt, tā vēl labāk izceļot līgavas šarmu un svētku tēmu. Cepures, plīvuri, dzīvo un mākslīgo ziedu vainagi, vai vienkārši ziedi, turbāni – šo sarakstu var turpināt un turpināt. Paskaties, cik brīnišķīgi viņi izskatās!
Rotaslietas
Ar rotājumiem ir jābūt uzmanīgākiem. To trūkumu, visticamāk, neviens nepamanīs, bet lieko – gluži pretēji. Klasiska kaklarota un elegantas pērļu krelles, vecā piespraude un garie retro auskari – izvēlies vienu, kas rotās tēlu un iekļaujas kāzu koncepcijā. Piemēram, boho stilā esošam attēlam ir labas plānas rokassprādzes uz plaukstas vai krelles. Vienīgais, no kā jāizvairās, ir pulkstenis. Pirmkārt – laimīgie laiku neskaita. Otrkārt, atstājiet šo aksesuāru ikdienai – šodien ir īpaša diena, kad jūs varat izbaudīt katru minūti, nesteidzinot laiku.
Apavi
Ir pagājuši tie laiki, kad vienīgā modeļa kurpes līgavai bija slēgtas baltas, sniegbaltas  uz  papēža. Tagad kāzas ir dvēseles svētki pat “apavu nemīļotājiem”. Turklāt ir daudz krāsu variantu, patiesībā nav nepieciešams izvēlēties kurpes pieskaņotas rokassomiņai, galvenais, ka tie ir saskaņoti ar vispārējo apģērbu. Šobrīd ir modē izvēlēties dažādus stila apavus – atvērtas sandales, laiviņas, kurpes, platformu kurpes, puszābaciņus. Un (jā, jā, tas notiek!) par īpaši romantiskām un vientuļām izbraukuma reģistrācijas ceremonijām, piemēram, pludmalē vai meža laukumā – basām kājām!
Rokassomas
Iespējams, kāds sacīs, ka rokassomiņa  līgavai nav nepieciešama. Tā ir brīva izvēle – galvenais to būtu jāsaskaņo ar kleitu. Daudzi ir pret, jo tā aizņem rokas. Tomēr šo burvīgo lietu “atbalstītāji” ir daudz vairāk. Tas ir nepieciešams ne tikai kā kāzu aksesuārs, bet arī priekšmetu glabāšanai. Galu galā, kur līgavai likt tālruni, spoguli, lūpukrāsu un  kabatlakatiņu- prieka asarām.
Apakšveļa un zeķubikses
Nu, mēs esam nonākuši pie tā, kas ir paslēpts no svešām acīm un paliek tikai īpašajam.  Katra līgava pati zin, ar ko grib pārsteigt līgavaini, ko vēlas paslēpt un ko izcelt,  kādai apakšveļai  priekšroku dod vissvarīgākajā dienā – uzsverot , piešķirot siluetam vilinošas formas. Pievienojiet tikai to modes rozīnīti – mežģīnes komplektiem.
Var daudz runāt par dažādiem kāzu aksesuāriem, to pareizo izvēli, krāsu un harmoniju, bet neaizmirsīsim galveno –
ikviena līgava ir individuāla meitene, kas mirdz no laimes un kuras skaistumu nevar aizmirst, tikai nedaudz uzsvērt.
Lai jums brīnišķīga kāzu diena!

Share This: