Par mums

Mūsu pašu latviešu zīmols un kāzu salons Aenri ir kāzu kleitu un vakartērpu ražotājs, kas jau iekarojis vadošās pozīcijas latviešu kāzu kleitu modes tirgū. Daudzas no mūsu radītajām kleitām ir aizceļojušas pie līgaviņām Anglijā, Īrijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Vācijā, Krievijā, Igaunijā, Lietuvā, Moldavā, Šveicē, Kanādā, Spānijā, Grieķija un pat tālajā Japānā.
❤❤❤

Mēs esam sevi pierādījuši izsmalcinātu un kvalitatīvu kāzu kleitu un vakarkleitu segmentā, kur valda augsti standarti, sīva konkurence un iekļūšana nenākas viegli.

Galvenā dizainere, kas veidoja kāzu modes pamatus Latvijā, Olga Mitrofanova – rada kleitas, kas papildina līgavas personību.
Iespējams, mākslinieces panākumi slēpjas viņas spējā sajust kāzu noskaņojumu un izprast, ko līgava šajā dienā patiesībā vēlas. Zīmola panākumi aug, salons Aenri piedalās tematiskās izstādēs, veido izbraukuma foto un videosesijas.

Olgas Mitrofanovas stils – tas ir mākslinieciskas gaumes un prasmes kokteilis, apvienojumā ar Eiropas kvalitāti un vislabākajiem materiāliem no visas pasaules, kas kopā veido izsmalcinātu eleganci un maigumu katrā kleitā, kuras veidošanā viņa piedalās pati personīgi.

Mūsu kolektīvs jau strādā pie 2019. gada kāzu kleitu kolekcijas. Vēlamies pateikt lielu paldies visiem, kas aktīvi piedalās kāzu salona Aenri fotosesijās.
Olga nodod savu pieredzi un meistarību jaunajām dizainerēm, kuras idejas pārvērš realitātē.

Salonā Aenri jebkura līgava var tikt pie savas sapņu kleitas.  Ar plašo klāstu varat iepazīties gan mūsu mājaslapā, gan salonā uz vietas.
Lūdzu sazinieties ar mums e-pastā aenri@inbox.lv vai tel: +37126328008

Uz tikšanos, mīļās līgaviņas!  ❤🎀💎🌺🛍

 

 

Piemēri savu kleitu!

Share This: